krása - ženskost - plynutí - sebevědomí

Tak přesně to je pro mě malování hennou ♥

Chci se nechat pomalovat

Podtrhni svoji ženskost pomíjivým tetováním přírodní hennou. Dopřej si čas na sebe a nech se opečovat. Maluji v Brně nebo po domluvě i jinde. Mrkni do mého katalogu pro inspiraci a nebo si najdi inspiraci jinde :-)
Více informací

Chci se naučit malovat hennou

Pořádám jednorázové workshopy i pravidelná setkání, kde učím ženy a dívky od 13 let tomuto krásnému umění. Pojď to vyzkoušet. Henna ti dodá víc sebevědomí a třeba se stane milou cestou tvé seberealizace. Probuď v sobě tvořivou bohyni...
Více informací

Chci henna malířku na svoji akci

Pořádáte nějakou veřejnou či soukromou akci? Ráda účastnice ozdobím. Napište mi a domluvíme se. Buď si účastnice akce mohou hennu platit samy a vy tak jen svoji akci obzvláštníte. Nebo se domluvíme na mé odměně 900/hod a já pomaluji tolik žen, kolik jen zvládnu :-) Pro firmy cena individuálně.
Ano, to chci

Každá žena se chce cítit krásnou. Je to pro nás důležité už od dětství. A chceme slyšet jak krásné jsme... a to nám dodá na našem sebevědomí, cítíme pak svoji hodnotu.

Propojovat vnitřní krásu, kterou v sobě každá z nás má ... tu KRÁLOVNU, která v každé z nás je ... s krásou vnější - hennou - je pro mě zkrátka dokonalost sama...

Henně se věnuji třetím rokem a přitahuje mě na ní právě ta rozmanitost a různorodost, kterou vnímáme stejně tak i u života jako takového. Tolik možností... a zároveň když uděláme chybu, důsledek s námi zůstane a my se z toho můžeme jen poučit a příště to zkusit udělat jinak a lépe.

Malování hennou je umění, které nemusí být dokonalé a i přesto umí ženám otevřít srdce a vykouzlit úsměv na rtech. Díky ozdobě v podobě henny má žena pocit, že je výjimečná, že je krásná, že na ní záleží. A tyto úžasné pocity chci předávat dál...

 

Chceš získávat informace a novinky co plánuji a připravuji ohledně henny?


Co je to vůbec henna?

Prášek ze kterého se vyrábí henna pasta na malování na tělo (společně s esenciálním olejem, vodou a cukrem) pochází z usušených listů keře Lowsonia Inermis, kterým se nejlépe daří v horkých a suchých oblastech.

Henna je nejstarší 100% přírodní barvivo. Které se vybarvuje do různých odstínů hnědé, oranžové i červené.

Tradičním použitím henny jsou právě dočasná tetování, která mají svoji velkou tradici třeba v předsvatebních rituálech v Indii. Nebo v Pákistánu či zemích Afriky.

Pomalovat se dají různé části těla. Nejběžnější jsou ruce a nohy. Moc hezké jsou i obrázky na dlaních či chodidlech. Maluje se však i na záda, do výstřihu, pod prsa, na ramena, na břicho (i těhotenské), na bedra... Obrázek na kůži vydrží 1-3 týdny. 


Chceš si to vyzkoušet sama?

Navštiv HENNÉRII, zúčastni se některého mého workshopu nebo si u mě

objednej henna kornoutek a ozdob se ♥

Cena velkého kornoutku (18g) je 180 Kč. Jeden kornoutek vystačí na cca 10 malých obrázků. Složení: 100% přírodní henna prášek, cukr, voda, kvalitní levandulový esenciální olej.