Hennéria Brno - krása a sebevědomí s hennou

Vítej v Hennérii - magickém prostoru plném henny, kreativity a sebelásky! 

Hennéria je jako název samotné bohyně, která oživuje ženskou sílu, kreativitusebelásku skrze hennu. Je to posvátné místo, kde ženy a dívky nacházejí svobodu vyjádřit sama sebeobjevovat vnitřní i vnější krásu skrz toto dávné umění.

Adresa:

Hennéria Brno

Kořenského 1, Brno 62100

Zastávka tramvaje č. 1 Filkukova.

Co všechno můžeš v Hennérii vyzkoušet?

Individuální malování hennou na kůži

Chceš si nechat namalovat henna obrázek, domluv si individuální termín. V nabídce je balíček na 30 minut (menší obrázek) nebo 60 minut (střední až větší obrázek nebo dva menší). Pro větší projekty se domlouvá cena individuálně.
Více informací

Workshopy malování hennou

Chceš si toto dávné umění vyzkoušet? Ráda by ses malování hennou naučila? Doraž na workshop, spoj se víc se svou ženskou tvořivou stránkou, poznej další úžasné ženy. Pokud je vás skupinka, můžeme domluvit individuální termín přímo pro vás.
Více informací

Ženská setkávání

Setkávání se ve společnosti druhých žen, sdílení a prožívání svého života naplno. Přidej se k nám do bezpečného prostoru plného ženství, bytí, plynutí a třeba i henny.
Více informací

Rituály

Ať už chceš zažít předporodní rituál s obřadním malováním hennou na bříško, předsvatební rituál s obřadním malováním svatebního podvazku nebo rukou, či chceš domluvit jiný rituál, Hennérie je určitě to správné místo, kde se budeš TY i tví hosté cítit dobře.
Více informací

Pronájem Hennérie pro tvoje aktivity

Hledáš nějaké místo, kde by ses mohla setkávat pravidelně se svými klienty nebo pořádat nějaká setkání pro malé skupinky. Dej vědět a pobavíme se o možné spolupráci.
Více informací

Info pro maminky: K dispozici je malý dětský koutek, takže s sebou klidně můžeš vzít i děti (kočárek nech doma, nebo zaparkovat venku před studiem).