Jste připraveni žít svoje sny?!

Jste připraveni změnit svůj život?

Blahopřeji Vám!

Jste ve správný čas na správném místě. A v takový okamžik se mohou dít zázraky.


Mé jméno je Kristýna Pekárková a provedu Vás touto stránkou kde Vám představím společnost OnPassive. Společnost, jejíž jméno budou za pár let znát všichni uživatelé internetu.

A zároveň Vám nabídnu možnost stát se její součástí jako FOUNDER. Což je pozice úplně na vrcholu, která Vám umožní podílet se na ziscích této společnosti.

Co přesně je ONPASSIVE?

 • OnPassive je reálné podnikání
  Společnost byla založena v červenci 2018 se sídlem v americkém Orlandu na Floridě. Dnes už má společnost kanceláře nejen na Floridě, odkud pracuje její zakladatel Ash Mufareh. Ale má i vlastní kanceláře, s více než 1000 zaměstnanci, v indickém Hyderabad. Navíc se brzy budou otevírat další kanceláře a to v Bangladéši a Singapuru. Jedná se o legální podnikání, v souladu a ve 212 zemích světa.
 • Online marketingové řešení
  Je to jedinečné, nové, kompletní online marketingové řešení. Cílem organizace je přinášet inovace, hodnotu a maximalizovat obchodní potenciál s menším úsilím a větším dopadem. OnPassive nabízí obchodní řešení rozšířením lidské inteligence o umělou inteligenci. Jedná se o plně automatizovanou platformu pro rozvoj každého podnikání.
 • Více než 50 online produktů
  Jedná se o více než 50 online produktů, které budou používat nejen firmy, školy, neziskovky, ale i všichni ostatní uživatelé internetu.
 • Umělá inteligence
  Všechny produkty byly vytvořeny od základu. Pokročilé technologie, které vytvořili ti nejlepší inženýři a programátoři z celého světa. A které jsou o několik let napřed před ostatními společnosti, které už jsou na trhu.
 • Zakladatelem je Ash Mufarah
  Zakladatelem a CEO společnosti OnPassive je Ash Mufareh. Je to muž s vizí budoucnosti. Má více než 20 let zkušeností v online marketingu. Zároveň má vystudované MIT v informačních technologiích. Ash pochopil jaký skrývá internet potenciál změnit svět a změnit chudobu v prosperitu. Je to čestný člověk se srdcem na pravém místě.
 • Navrácení rovnováhy lidstvu
  Ash zjistil, že pouze 3% lidí vydělává na internetu peníze. A rozhodl se to změnit. Měl nápad na vytvoření společnosti s online produkty, které nemají konkurenci. Nechtěl však být sám na vrcholu takové společnosti. Rozhodl se umožnit těm zbylým 97% lidí podílet se na ziscích v bilionovém businessu.
 • Pozice Zakladatele
  Ash mohl najít investory pro svůj nápad a pomoci tak těm nejbohatším lidem planety ještě více zbohatnout. Místo toho však zvolil jinou cestu a nabídnul obyčejným lidem podpořit jeho vizí a společnost. Za částku 97$ (cca 2000Kč) se kdokoliv (ještě posledních pár týdnů) může stát spoluzakladatelem této společnosti. Být úplně na vrcholu. A získat finanční svobodu.
 • Společnost roste exponenciálně
  Společnost OnPassive vznikla v červenci 2018. V době, kdy jsem se stala součástí já, tj. v lednu 2019, podpořilo myšlenku už více než 19 000 zakladatelů z celého světa. V únoru 2022 je to už více než 1 170 000 zakladatelů celosvětově. To je ohromný nárůst a každý den přibývají noví a noví zakladatelé.
 • Úspěch zaručený
  Každý zakladatel se setká s úspěchem. Je jedno zda bude aktivní nebo pasivní. Ale o penězích to přece není... :-)

ONPASSIVE produkty

Podařilo se vytvořit něco, co překračuje všechny očekávání. Dnes už víme mnoho informací o všem, co společnost OnPassive vytváří. To, co víme je ale pořád jen mizivé procento. Bude to velké. Bude to společnost, která za velmi krátký časový úsek ovládne internet.

Nepotřebujete rozumět technickým věcem. Abyste mohli být součástí a uspět.

Už je venku prvních 20 produktů, které jsou teď v beta testování. Než společnost OnPassive oficiálně vstoupí na trh přibydou další. OnPassive chce na trh vstoupit jako hotová společnost s 50+ produkty, které rovnou může nabídnout svým zákazníkům v TOP kvalitě

Všechny možné a potřebné produkty pod jednou střechouza jednu cenu, která bude navíc nižší než u konkurence. A to je OnPassive!

Zákazníky společnosti OnPassive budou firmy z celého světa, neziskovky, univerzity, ale i vlády... Odtud budou přicházet příjmy. Produkty však budou používat i běžní uživatelé internetu. Časem bude každý společnost OnPassive znát.

OnPassive pomůže firmám tím, že minimalizuje jejich výdaje/náklady a maximalizuje jejich zisk. Díky tomu firmy ušetří peníze, které mohou následně vložit do jiných svých aktivit. Je to výhra pro obě strany.

V rámci měsíčního předplatného budou mít k dispozici všechny online produkty, které budou firmy pro své podnikání potřebovat - pod jednou střechou za jednu cenu. A to cenu nižší než konkurence. Tak proč by nezvolili OnPassive :-)

Co můžete čekat, když se stanete ZAKLADATELEM?

Je potřeba mít na vědomí, že čas není důležitý. Založit a spustit společnost takové velikosti vyžaduje mnoho času a mnoho příprav. Přesto už jsou pomalu, ale jistě vidět výsledky těžké práce, kterou všichni zaměstnanci každý den odvádějí. Máme před sebou viditelné výsledky, reálné důkazy opravdovosti :-)

VELKÉ SPUŠTĚNÍ může přijít za pár týdnů, či za několik měsíců. To zatím nikdo neví.

Společnost OnPassive už nepotřebuje další ZAKLADATELE. Pořád je však šance se jím ještě stát a získat tak svoji životní příležitost. To MY, obyčejní lidé, společnost OnPassive potřebujeme... (tak to cítím já :-)) Kdo ví, jak dlouho ještě budou pozice Zakladatele otevřeny, než se navždy uzavřou...

 • Registrujete se na O-Founders
  Pokud se rozhodnete státe se zakladatelem společnosti OnPassive, požádáte si o registrační link. Provedete jednoduchou registraci a potvrdíte skrz svůj email.
 • Zajistíte si pozici FOUNDER a zaplatíte 97 USD
  Po přihlášení do své backoffice v O-Founders budete vyzváni k zaplacení částky 97 USD (zakladatelská pozice) + 5 USD (administrativní poplatek bance za převod kartou). Celkem tedy méně než 2200 Kč.
 • A je prozatím hotovo!
  Můžete si prozkoumat svoji backoffice kde najdete mnoho důležitých informací. A už nic jiného dělat nemusíte dokud nebude společnost OnPassive oficiálně spuštěna. A nebo se můžete se svými blízkými o tuto příležitost podělit.
 • Oficiální spuštění OnPassive
  Okamžikem oficiálního spuštění OnPassive se každý zakladatel stává také zákazníkem. A jako zákazník musí zakoupit balíček online produktů OnPassive. Bude to jednorázová částka ve výši 200-300 USD, poslední investice z vlastních zdrojů, kterou jako zakladatel potřebujeme udělat.
 • A teprve teď to všechno začne!
  Možná to bude trvat rok, možná pět let, ale každý Zakladatel získá pasivní příjem. Ať už je váš sen 1 000USD měsíčně nebo 100 000USD měsíčně... všechno je možné. Kdy se na vysněnou částku dostanete záleží na různých faktorech, jako kdy jste se stali Zakladatelem, zda máte pod sebou nějaké další zakladatele (nepotřebujete pod sebe zaregistrovat vůbec nikoho) apod. Pro Zakladatele bude mnoho druhů příjmů. Není podstatné o tom teď přemýšlet. Je nutné důvěřovat a dovolit si, že je to možné :-)

Výhody pro ZAKLADATELE

Jakmile společnost OnPassive vstoupí oficiálně na celosvětový trh, zrealizuje několik ohromných marketingových kampaní. Budeme všude! Na internetu, na sociálních sítích, v rádiích, v televizi, v časopisech atd. Lidé na celém světě budou narážet na reklamy o OnPassive.

Firmy po celém světě se budou přidávat k OnPassive, aby mohly využívat naše produkty. A tyto firmy budou spadat pod nás - ZAKLADATELE - a my z každé takové firmy budeme získávat určité procento z jich měsíčního subscription. A nejen firmy...

Zakladatelé nemusí dělat vůbec nic - všechno je automatizované a funguje samo. Už žádné vnucování, prodej, nábor nových členů...

OnPassive přináší nový model vydělávání peněz na internetu. Podnikání s OnPassive nemá konkurenci. Je založeno na vzájemném prospěchu. Můžete být aktivní a nebo pasivní. OnPassive to udělá za Vás. S nikým není potřeba soupeřit. Získáte nástroje potřebné pro úspěch. Nemusíte do podnikání s OnPassive vkládat víc a víc peněz - funguje pomocí samofinancování.

A navíc: 30 dní garance vrácení peněz!

Co se stane, když se ZAKLADATELEM nestanu?!

Nestane se vůbec NIC...

Zároveň ale přijdete o velkou příležitost změnit svůj život jednou pro vždy a finančně zabezpečit nejen sebe, ale i své děti, vnoučata... A pomoci změnit svět k lepšímu

Věřím, že dříve nebo později budou všichni uživatele internetu používat alespoň nějaký produkt společnosti OnPassive. Takže pokud se nezaregistrujete TEĎ, zaregistrujete se později. Změní se však to, že už se nebudete registrovat jako ZAKLADATEL. Už se nebudete podílet na několika bilionovém businessu.

A teď se zamyslete... Znáte tyto společnosti? Využíváte jejich produkty?

Společnost OnPassive má kompletní online řešení. Všechny produkty pod jednou střechou za jednu cenu nižší než konkurence... OnPassive nemá konkurenci, přináší inovaci, technologie.


Je částka 97 USD moc?!

V porovnáním s tím, co můžete získat jsem přesvědčena, že NENÍ... Je to přibližně 2200 Kč.

Jednou s manželem místo rande do wellness a na večeři zůstaneme doma...

Jednou s dětmi nepojedeme na celodenní výlet do ZOO...

Jednou...

Jednou se rozhodnu udělat něco jinak a STANU SE ZAKLADATELEM. Získám tak příležitost podílet se na několika bilionovém businessu.  

Už nepotřebuji nic jiného. Chci změnit svůj život!


Chci se registrovat a

stát se Zakladatelem společnosti OnPassive

Moc se těším na naši společnou cestu k výšinám :-)

Kristýna

A nebo...

"Ještě nejsem připravená... potřebuji ještě více informací a ujistit, že je to správná volba. Pomohlo by mi si s tebou třeba zavolat..."

Jestli cítíš pochybnosti, moc ráda si s tebou domluvím call nebo video hovor. Dej vědět na můj email krista.pekarkova@gmail.com


"Víra vytváří skutečnost."

Věříš?!