Cyklus 5 ženských setkání 

s tématem "Kdo jsem?!"

Připravila jsem pro Vás jedinečný Cyklus "Kdo jsem?!". Jedná se o pět setkání, která na sebe navazují a pomohou nám se více napojit na sebe jako ženu a porozumnět tomu jak úžasné a dokonalé jsme přesně takové, jako jsme. Máme mnoho rolí ve svém životě a ještě více masek, které jsme si nasadily. Proto je občas tak náročné, zjistit kdo opravdu jsme. Ale tam někde uvnitř ta odpověď leží... máš odvahu a chuť ji najít??? ♥︎ 

Ženy se odjakživa shromažďovaly v kruzích, aby sdílely své zkušenosti, příběhy, myšlenky, nápady a modlitby.

Najděte si tedy na sebe chvíli i v této uspěchané době a přijďte do společnosti stejně naladěných žen.

Ženský kruh nabízí bezpečné a příjemné místo pro ženy všech věkových kategorií a jakéhokoliv původu pro strávení společného času a sdílení. Místo, kde se můžeme dotknout sami sebe a své ženské moudrosti.

Čeká nás 5 nedělních podvečerů

Setkání budou probíhat jednou za cca 2-3 týdny od 17:30 do 20:30 v Centru Integrity (Nálepkova 197/14, Brno Jundrov).

 • 1
  10.4.2022 ÚVODNÍ SETKÁNÍ
  Seznámíme se, vytvoříme spolu bezpečný prostor a připravíme půdu pro další setkávání. Napojíme se na sebe a konečně začneme hledat odpovědi uvnitř sebe :-)
 • 2
  1.5.2022 JSEM ŽENA
  Být ženou je ohromný dar a my tento dar spolu prozkoumáme na druhém setkání. Jsme úžasné bytosti, které toho mají tolik, co mohou druhým předat.
 • 3
  15.5.2022 JSEM MATKA
  Tento večer si budeme povídat nejen o mateřství, ale i o plodnosti jako takové a hlavně o naší velké tvořivé síle. Jelikož žena může vytvořit cokoliv si jen přeje :-)
 • 4
  5.6.2022 JSEM MANŽELKA
  Partnerské vztahy a naše role v nich jsou naše velká životní témata a o tom si budem povídat na čtvrtém setkání.
 • 5
  19.6.2022 ZÁVĚREČNÉ SETKÁNÍ
  Užijeme si spolu poslední setkání a uzavřeme tento cyklus. Podpoříme svoji ženskou stránku a probudíme krásu, která je naší přirozenou součástí ♥︎

Cena za celý cyklus (tj. 5 setkání):

1 500 Kč

Počet míst je omezený.

Přeji si, ať v sobě všechny ukotvíme pocit "WOW, jsem žena a to je paráda :-) ... a mám toho tolik co nabídnout!" A já už se moc těším na společné sdílení, povídání, objevování, prozkoumávání...  Kristýna ♥︎

Ženský kruh nám pomáhá být ve spojení se svými ženskými kvalitami jako je citlivost, emoce, intuice, křehkost a ocenit, že nemají menší hodnotu než rozum, výkon a úspěch, které jsou oceňovány v naší společnosti.

Přihlaš se na tento jedinečný cyklus ♥︎ 

Dopřej si 5 setkání během kterých budeš mít prostor se zastavit a poznat víc sama sebe.

CYKLUS JE PRO NEDOSTATEČNÝ ZÁJEM ZRUŠEN :-(