krása - ženskost - plynutí

Tak přesně to je pro mě malování hennou ♥

Každá žena se chce cítit krásnou. Je to pro nás důležité už od dětství. A chceme slyšet jak krásné jsme...

Propojovat tu vnitřní krásu, kterou v sobě každá z nás má ... tu KRÁLOVNU, která v každé z nás je ... s krásnou vněší - hennou - je pro mě zkrátka dokonalost sama...

Henně se věnuji více než rok a přitahuje mě na ní právě ta rozmanitost a různorodost, kterou vnímáme stejně tak i u života jako takového. Tolik možností... a zároveň když uděláme chybu, důsledek s námi zůstane a my se z toho můžeme jen poučit a příště to zkusit udělat jinak a lépe.

Malování hennou je umění, které nemusí být dokonalé a i přesto umí ženám otevřít srdce a vykouzlit úsměv na rtech. Díky ozdobě v podobě henny má žena pocit, že je výjimečná, že je krásná, že na ní záleží. A tyto úžasné pocity chci předávat dál...

 

Chci individuální termín v Brně

Podtrhni svoji ženskost pomíjivým tetováním přírodní hennou. Maluji v Brně nebo po domluvě i jinde. Mrkni do mého katalogu pro inspiraci a nebo si najdi inspiraci jinde :-) Jsem otevřena i velkým obrázkům... cena dle domluvy.
Domluvit termín

Kde budu v následujících týdnech malovat

Pokud ti stačí jen něco malého, tak za mnou během léta můžeš přijít na různá místa po Brně, kde zrovna maluji. Ceny na těchto akcích jsou od 150 Kč.

Chci henna malířku na svoji akci

Pořádáte nějakou veřejnou či soukromou akci? Ráda účastnice ozdobím. Napište mi a domluvíme se. Buď si účastnice akce mohou hennu platit samy a vy tak jen svoji akci obzvláštníte. Nebo se domluvíme na mé odměně 800Kč/hod a já pomaluji tolik žen, kolik jen zvládnu :-)
Ano, to chci

Chceš získávat informace a novinky co plánuji a připravuji ohledně henny?

Co je to vůbec henna?

Prášek ze kterého se vyrábí henna pasta na malování na tělo (společně s esenciálním olejem, vodou a cukrem) pochází z usušených listů keře Lowsonia Inermis, kterým se nejlépe daří v horkých a suchých oblastech.

Henna je nejstarší 100% přírodní barvivo. Které se vybarvuje do různých odstínů hnědé, oranžové i červené.

Tradičním použitím henny jsou právě dočasná tetování, která mají svoji velkou tradici třeba v předsvatebních rituálech v Indii. Nebo v Pákistánu či zemích Afriky.

Pomalovat se dají různé části těla. Nejběžnější jsou ruce a nohy. Moc hezké jsou i obrázky na dlaních či chodidlech. Maluje se však i na záda, do výstřihu, pod prsa, na ramena, na břicho (i těhotenské), na bedra... Obrázek na kůži vydrží 1-3 týdny. 


Chceš si to vyzkoušet sama?

Objednej si u mě henna kornoutek a ozdob se ♥

Cena velkého kornoutku je 150 Kč. Jeden kornoutek vystačí na cca 8 malých obrázků. Složení: 100% přírodní henna prášek, cukr, voda, kvalitní levandulový esenciální olej.